Стартап-школа Львівської політехніки Lviv Tech StartUp School розпочинає реєстрацію на курси: StartUp Creator (ідеально підходить для студентів, що прагнуть бути в тренді сучасних тенденцій) та StartUp Generation (для найменших стартаперів, які лиш починають свою "кар'єру", але вже мають ідеї, що можуть змінити світ).

Щодня мільйони людей продукують неймовірну кількість ідей і лише дехто з них наважується принаймні спробувати втілити свої задуми в життя. А одиниці — виводять свою ідею до рівня справи, яка стає головною в їхньому житті. Знаєте чому? Бо окрім бажання досягнути успіху, потрібні знання і вміння їх застосувати на практиці.
Навчальний курс StartUp Creator — один із найважливіших кроків у створенні дійсно успішного стартапу. Бо окрім радісної підтримки — наскільки саме ваш проект цікавий і унікальний, тут допоможуть розпізнати його життєздатність, конкурентоспроможність, вивчити середовище, яке буде найбільш сприятливим для розвитку саме цього стартапу.
А також, що надзвичайно важливо, навчать правильно і грамотно писати бізнес-плани, відповідно до всіх міжнародних стандартів. І навіть більше — залучати фінансування, яке є основою будь-якого бізнесу.

Ментори та бізнес-тренери стартап-школи знають, як допомогти у реалізації найсміливіших проектів та, які навички для цього потрібні.

Деталі за посиланнями:
https://www.facebook.com/ltsnulp/photos/a.1203950843022426.1073741828.1189180577832786/1424248324326009/?type=3&theater

Real time web analytics, Heat map tracking