Про можливості успішної реалізації соціальних проектів та про заходи мінімізації ризиків ІТ-проектів розповідала випускниця кафедри менеджменту організацій Марія Салієнко - виконавчий директор Кластера видавничої діяльності та поліграфії, директор з розвитку в компанії Raumplus.

 

7 грудня 2016 р. у 420 ауд., 4 н.к. відбувся тренінг для студентів І-го курсу Інституту економіки і менеджменту. Про можливості успішної реалізації соціальних проектів розповідала випускниця кафедри менеджменту організацій Марія Салієнко - виконавчий директор Кластера видавничої діяльності та поліграфії, директор з розвитку в компанії Raumplus. Під час тренінгу панувала творча атмосфера, зокрема студентами-першокурсниками, які були поділені на команди, було сформовано три цікаві соціальні проекти.

21 листопада доцент кафедри менеджменту організацій Кулиняк Ігор разом із виконавчим директором кластера видавничої діяльності та поліграфії у Львові Салієнко Марією провели семінар-тренінг для студентів 5 курсу Інституту комп'ютерних технологій, автоматики та метрології. 
Команди студентів представляли свої ІТ-проекти, ідентифікували потенційні ризики та оцінювали іхній рівень, а також пропонували заходи мінімізації виявлених ризиків. 
Студенти змогли комплексно застосувати теоретичні знання на практиці, здобуті під час вивчення дисципліни "Управління ризиками ІТ-проектів", і в цьому їм допомагали командний дух, бажання одержати нові знання, дружня обстановка та корисні поради від організаторів.

Real time web analytics, Heat map tracking