Студенти групи МЕМ-13 взяли участь у акції "Святий Миколай живе у кожному з нас"

У ті хвилини, коли кожен з нас живе в очікуванні Різдвяного дива та здійсненні бажань, напевно, так і хочеться стати хоч на мить теж Святим Миколаєм і подарувати комусь своє тепло.

Уже не перший рік, і це вже стало традицією, молоді вчені та студенти Інституту економіки і менеджменту активно беруть участь у акції "Святий Миколай живе у кожному з нас". Так і цього 2016 року студенти групи МЕМ-13 під керівництвом куратора, доцента Кулиняка І.Я. взали участь в акції, і з радістю подарували подарунки малечі, що втратили батьків під час бойових дій на сході України, тим саме зробили цей світ трішечки добрішим, наповнюючи серця дітей щастям та радістю.

Студенти підготували дітям подарунки від святого Миколая з морем хороших і теплих вітань та настанов. Тобто діти на власні очі змогли переконатися в тому, що всі ті їхні омріяні бажання, про які вони писали у листі до Миколая, стали реальністю!

Ця яскрава радісна подія, ніби Різдвяна зірка, запам’яталася як нашим судентам, так і дітям та їх родинам, змогла додати святкового настрою на кафедрі менеджменту організацій, бо творити добро – завжди свято, як для того, хто його одержує, так і для того, хто сам творить.

       Вважаємо, що в такі нелегкі часи, які переживає наша держава, обов’язок кожного з нас бути волонтером добра, миру, щастя, злагоди та любові, незалежно від свого становища в суспільстві, поглядів та віку. Творімо добро своїми руками і тоді світ стане до нас добрішим!
 

Real time web analytics, Heat map tracking