Уже не перший рік студенти Інституту економіки та менеджменту навчаються за програмою подвійного диплому в Гірничо-металургійній академії у Кракові. Про свої враження від навчання радо погодився написати студент групи МІДм - 21 Пасельський Андрій.

     "Всім доброго дня! Мене звати Андрій, навчаюся на кафедрі Менеджменту організацій в групі МІДм-21 та паралельно по програмі подвійного диплому в Гірничо-металургійній академії у Кракові, Польща, на спеціальності – Управління підприємством.
     Таку можливість Львівська політехніка дає абсолютно усім студентам менеджерам ІНЕМ. 
Навчання є повністю безкоштовним та триває 2 роки. Програма стала цікавою через можливість отримання диплому Європейського зразка, що відкриває широкі можливості перед Вами.
     Вже пройшов рік мого навчання у Польщі, і нічого поганого про цю програму я не скажу. Насамперед місто Краків надзвичайно красиве, дуже подібне до Львова. Академія має своє студмістечко, де розташовані навчальні корпуси та гуртожитки. До центру йти 15 хвилин. Викладачі надзвичайно добре до нас відносяться, що спрощує процес навчання. І що найважливіше, присутня хороша синхронізація між двома ВУЗами, навчальний процес між собою не переплітається.
     Рекомендую усім менеджерам – теперішнім та майбутнім, не зволікати, та брати участь у даній програмі, адже Ви:
     - Отримуєте диплом Європейського зразка,
     - Маєте можливість пройти стажування та практику у провідних світових компаніях,
     - Можете з легкістю подорожувати по країнах Європейського союзу.
     Отож, будьте активними, ставте перед собою високі цілі та досягайте їх! Бажаю Вам успіху!"

Real time web analytics, Heat map tracking