Кафедри менеджменту організацій та іноземних мов Національного університету «Львівська політехніка» 2 грудня 2016 р. провели майстер клас «АКТИВУЄМО АНГЛІЙСЬКУ ВИКЛАДАЧІВ, ВИКЛАДАЄМО АНГЛІЙСЬКОЮ АКТИВНО» у стінах Національного лісотехнічного університету України.

Мета заходу - розвиток таких вмінь: використання англійської мови як мови викладання та застосування активних методів навчання.

Цільова аудиторія: викладачі з обох університетів, які читають дисципліни англійською мовою (EMI teachers, EMI – English as a Medium of Instruction), планують їх розробляти, а також всі викладачі віком до 50 років.

Завідувач кафедри менеджменту організацій д.е.н. Карий Олег Ігорович у вступному слові наголосив на необхідності постійного вдосконалення навичок викладачів у викладанні англійською мовою для університетів в сучасних умовах розвитку освітнього процесу.

Доцент кафедри менеджменту організацій к.е.н. Дзюбіна Андрій Васильович провів майстер клас з питань формування оптимальної структури ефективних презентацій англійською мовою а також розглянув основні переваги створення курсів відео-лекцій у середовищі Camtasia Studio з позицій досвіду Львівської політехніки у даному напрямку.

Представники кафедри іноземних мов Національного університету «Львівська політехніка», зокрема завідувач, д.пед.н., проф. Мукан Н.В., к.пед.н. Жорняк Н.Є. та к.пед.н. Гаврилюк М.В. розглянули питання досвіду співпраці Національного університету «Львівська політехніка» з Британською радою в межах проекту «Англійська мова для університетів» та особливості складання іспиту на міжнародний сертифікат Pearson Test of English.

 

 

Real time web analytics, Heat map tracking