Кафедра менеджменту організацій запрошує на 74 студентську конференцію!

Секція «Проблеми теорії та практики управління малим і середнім бізнесом»         

Відбудеться:  11 жовтня о 14:00, 427 IV н.к. (адреса: Львів, вул. Митрополита Андрея, 5).

Голова підсекції – к.е.н., доц. Галаз Л.В. (407, IV н.к.)

Секція «Управління інноваційним розвитком в Україні»           Відбудеться11 жовтня о 14:00, 425 IV н.к. (адреса: Львів, вул. Митрополита Андрея, 5).

Голова підсекції – к.е.н., доц. Лісовська Л.С. (408, IV н.к.)

Для участі у конференції бажаючим потрібно надіслати тези доповіді* в електронному вигляді ДО 7 ЖОВТНЯ включно за адресою:

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До файлу із тезами доповіді, виконаних у Microsoft Word, слід додати відскановану копію першої сторінки тез доповідей із підписом наукового керівника.

Участь у студентській конференції збільшує Ваші шанси на бюджетні місця при вступі на бакалаврат чи магістратуру!

Успіхів!

* З вимогами до оформлення тез доповіді можна ознайомитись на інформаційному стенді біля 407 ауд. IV к. або тут: http://mo.lp.edu.ua/249-74_stud_konf.html, https://www.facebook.com/namorilp, http://vk.com/namori


ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ:

1. Приймаються виключно одноосібні тези (один студент і науковий керівник), обсягом 1-2 повні сторінки формату А5 у Microsoft Word.

2. Розміри полів: верхнє, нижнє – 20 мм, ліве, праве – 20 мм, міжрядковий інтервал – 1,0. Шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 10 пт.

3. Вирівнювання абзаців – по ширині.

4. Порядок розміщення матеріалу:

Формули і рівняння набираються 10 шрифтом в редакторі Microsoft Equation 3, і вирівнюються по центру. Формули нумеруються у круглих дужках. Номери формул та рівнянь вирівнюються по правому краю.

Таблиці нумерують зверху праворуч шрифтом Курсив, а заголовки таблиць розміщують по центру шрифтом Напівжирний.

ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ

 

Н. Герус

Науковий керівник - к.е.н., доц. З.С. Люльчак

РЕСТОРАННИЙ ІМІДЖ ЛЬВОВА

Туризм на сьогоднішній день відіграє провідну роль в розвитку економіки як України загалом, так і окремих її міст. Саме туристична індустрія є потужним і міцним чинником, що активно впливає на інтеграційні процеси в умовах глобалізації. Так, поміж усіх міст країни місто Львів славиться своїм туристичним потенціалом, а саме у формуванні бренду міста чільне місце відведено його ресторанам.

   Туристи, які приїжджають до славетного міста Лева………………………………………………………….

…………………………………………………………………………………………………………………..…….…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

1. Крилова О. Маркетинг на ринку туристичних послуг //Маркетинг в Україні. – 2012. – №3. – с. 57-59. 2. [Електронний ресурс] // Режим доступу: http://tourlib.net/statti_ukr/restoran_lviv.htm.   3. [Електронний ресурс]// Режим доступу: http://do100verno.com/blog/ 845/10222.

Real time web analytics, Heat map tracking