Молодіжна громадська організація JCI Youth – партнер кафедри менеджменту організацій, пропонує вакансію на літо! Це хороша можливість підзаробити на літо, розвинути навички спілкування та підприєництва.

Резюме надсилати до 17 червня на мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з копією на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Опис вакансії: українсько-польська компанія-виробник в галузі флористики і подарунків запрошує на роботу в інтернет-магазин адміністратором у сфері реклами, поліграфії, сувенірної, подарункової та флористичної продукції.

Якщо ти розумієшся в CorelDraw, маєш базові навики 1С (первинна документація), володієш українською та російською мовами, знаєш як комунікувати з підрядниками (дизайнерами) – запрошуємо подавати резюме. А якщо ще й досвід у продажах є – ти просто ідеальний кандидат.


Встигни надіслати резюме до 17 червня на мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з копією на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 


Цікаву роботу з українськими компаніями та відомими брендами гарантуємо! Деталі: http://bit.ly/21aRH28

Real time web analytics, Heat map tracking