Нещодавно студентка кафедри менеджменту організацій Кошик Ольга стала учасником проекту "Be Active, Be Europe".

Кошик Ольга поділилася враженнями від участі в проекті "Be Active, Be Europe".

"Випадково побачила інформацію про проект в Сицилії, подала заявку і наступного дня мені прийшло повідомлення, що я прийнята! Мої емоції неможливо передати словами! Я була така щаслива, але тоді ще й навіть близько не підозрювала наскільки це все буде захоплюючим!

По-перше, треба сказати, що проект повністю фінансується ЄС. Нам виділили 170 євро на дорогу до Сицилії, а також оплатили проживання, харчування та екскурсії. Дорога до Сицилії виявилась значно дешевшою, і я з двома дівчатами вирішила використати цю можливість і полетіти ще в інші країни. Ми обрали маршрут Львів-Варшава-Рим-Сицилія-Париж-Варшава-Львів... і "вписались" у 176 євро. Учасників з України було загалом 15 і кожен обрав собі маршрут, щоб додатково побачити нові місця.

Під час подорожі було багато хорошого і трошечки поганого. Але хороше значно переважало... Автобусом зі Львова ми поїхали у Варшаву, там ми гуляли весь день і ввечері в нас був виліт в Рим. В Римі побули один день, вдосталь нагулялися і полетіли в Палермо на проект.

Оххх... та Сицилія! Неймовірна!

Проект проходив в маленькому містечку Polizzi Generosa. Містечко як з казки. Знаходиться воно високо в горах (1000 м над рівнем моря)... Хмарки були під нами! Всі будинки старовинні, вилички вузенькі, люди дуже привітні! Протягом тижня ми жили там. Вдень ми їхали в шикарний будинок в горах і готували його для дітей-сиріт, а кожного вечора для нас місцеві жителі робили вечірки, тематичні вечори, культурний обмін, екскурсії.... Спали по 3-4 год. на добу. Але це було того варте!

За цей маленький проміжок часу жителі міста до нас настільки звикли, що запрошували на дні народження і в гості.

На один день нас завезли на найкращий пляж Сицилії - CEFALU!
Там просто шикарно! Море, гори, архітектура... Ми всі були в захваті.

Наша подорож продовжилась в Палермо, столиці Сицилії! Місто надзвичайно гарне. Там дуже великий порт, багато історичних будівель і ще багато всього, що неможливо описати слова. Це треба просто побачити!

За ці дні ми вдосталь наїлися піци і пасти! Поспілкувались англійською мовою, знайшли друзів з різних куточків світу і в кожному місті зустріли українців!

Потім нас чекала подорож в Париж (політ за рахунок проекту). Там ми були два дні.

Поїздка тривала 2 тижні, а таке відчуття, ніби пройшло окреме життя!

Я щаслива, що мала змогу стати учасником такого проекту. Це неймовірний досвід і просто неоціненна можливість познайомитись з культурою країни!

Після цього проекту я дійсно закохалась в Італію!!!"