У вівторок, 19 квітня, на засіданні Вченої ради Львівської політехніки свої нагороди та привітання отримали студент кафедри менеджменту організацій Галюк Петро та науковий керівник – Кулініч Тетяна Володимирівна.

Нагадаємо, що Галюк Петро переміг у підсумковій науково-практичній конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Менеджмент» у 2015/2016 навчальному році у секції “Антикризове управління та інформаційні системи у менеджменті” – одній із шести секцій, у яких було представлено 56 студентських наукових робіт із 37 ВНЗ України, відібраних до фінального етапу конкурсу.

Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій Кулініч Т.В., – допомогла підготувати роботу з високим науковим рівнем та практичним значенням.

Бажаємо подальшого професійного зростання та нових звершень на науковій ниві!