Національний університет «Львівська політехніка» запрошує всіх охочих 16 квітня 2016 року наНаукові фестини.

Заходи відбуватимуться біля головного навчального корпусу Львівської політехніки та в бібліотеках Університету. Відкриття – о 10:00.

На відвідувачів чекатимуть майстер-класи, конкурси, квести, перегони «Roborace», криміналістична лабораторія, подорож у бібліотрамваї, детектор брехні, хімічні цікавинки – «Содова гадюка», «Блакитні хмарки», «Гарячий лід», «Зубна паста для слона», показові виступи каратистів, захоплююче шоу екстремалів, конкурс на кращий малюнок головного корпусу, концерт та багато інших пізнавальних розваг.

Кожен матиме можливість власноруч провести цікаві досліди та експерименти. Працюватиме дитяча зона.

Фінальною точкою стане благодійна виставка-аукціон картин.