Вітаємо студента кафедри менеджменту організацій Галюка Петра з перемогою (І місце) у підсумковій науково-практичній конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Менеджмент» у 2015/2016 навчальному році.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1079 від 13.10.2015 року та наказу ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка № 773-32 від 05.11.2015 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році» на базі економічного факультету 30 березня 2016 року відбувся підсумковий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент». Виступ студентів на підсумковому етапі оцінювання робіт здійснювалося за 50-бальною шкалою за такими критеріями: змістовність доповіді, візуальний супровід, ораторський стиль, аргументація наукової новизни, дотримання часових обмежень та відповіді на запитання.

Галюк Петро зумів вибороти диплом першого ступеня у секції “Антикризове управління та інформаційні системи у менеджменті” – одній із шести секцій, у яких було представлено 56 студентських наукових робіт із 37 ВНЗ України, відібраних до фінального етапу конкурсу.

Вітаємо переможця Галюка Петра та його наукового керівника к.е.н., доцента кафедри менеджменту організацій Кулініч Т.В. з високим рівнем виконання і захисту наукової роботи, бажаємо подальшого професійного зростання та нових звершень на науковій ниві!

Джерело: http://www.econom.univ.kiev.ua/fknews/pidsumkova-naukovo-praktychna-konferenciya-ii-turu

 

Real time web analytics, Heat map tracking