science

Шановні учні 9-11 класів!

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі учнівських наукових робіт.

Організатор конкурсу учнівських наукових робіт – Національний університет “Львівська політехніка” (кафедра менеджменту організацій).

У конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх середніх шкіл, коледжів, гімназій та ліцеїв. За бажанням учня, для допомоги у написанні наукової роботи, кафедра може надати консультанта-викладача.

Учнівські наукові роботи можуть бути підготовлені на один із зазначених нижче напрямів:

• конкуренція як основний чинник ринкової економіки;
  • підприємства, що впроваджують інноваційні товари та сучасні технології: вітчизняний та закордонний досвід;
  • огляд художньої та науково-популярної літератури з економічними знаннями: прикладне значення для розвитку суспільства;
  • інтеграція науки та бізнесу: проблеми та шляхи подолання;
  • екологічна складова виробництва: вимога сьогодення;
  • проблеми малого та середнього бізнесу в Україні;
  • електронний бізнес: основні тенденції розвитку.

Авторам кращих робіт за рішенням конкурсної комісії будуть надіслані запрошення для участі у VI Міжнародній науково-практичній конференцій «Управління інноваційним процесом в Україні: економічні, соціальні та політичні трансформації», де вони зможуть зробити доповідь і в процесі дискусії захистити результати своєї роботи. За результатами конкурсу кращі роботи будуть безоплатно опубліковані: у збірнику матеріалів конференції (тези доповіді до 3 ст.) та робота переможця, при доповненні її, у фаховому Віснику Львівської політехніки “Проблеми економіки та управління” (наукова стаття до 10 ст.). Переможці конкурсу будуть також нагороджені цінними подарунками.

Конференцію буде проведено 19-21 травня 2016 року за адресою: 79013, м. Львів, вул. Степана Бандери, 12 (Національний університет “Львівська політехніка”, організатор - кафедра менеджменту організацій).

Вимоги до наукових робіт:

1. На Конкурс подаються самостійно підготовлені учнівські наукові роботи.

2. Роботи оформлюються відповідно до таких вимог:

наукова робота має бути структурованою, містити власні обґрунтування та мати практичну цінність. Бажаним є наявність елементів: “Постановка проблеми”, “ Аналіз  досліджень і публікацій”, “Виклад основного матеріалу”, “Висновки та рекомендації”;

наукова робота обов’язково повинна містити список використаних джерел. Бажано, щоб в списку літератури були статті, монографії, підручники та посібники, посилання на іноземні джерела за останні 5 років. Робота може містити посилання на електронні джерела, але небільше 30% загального числа використаної літератури.

Роботи виконуються українською мовою. Для подальшої публікації у фаховому Віснику “Проблеми економіки та управління”необхідний переклад на англійську мову розширеної анотації.

Роботи слід надсилатидо 15.04.2016 року через реєстраційну форму на сайті кафедри менеджменту організацій :http://mo.lp.edu.ua/, розділ Вступникам:

У разі невідповідності оформлення матеріалів зазначеним вимогам та порушенні терміну подання роботи до розгляду не приймаються!

Відповідальний за прийом робіт – Беспалюк Христина Мирославівна, конт. тел. 0509490840, 0961981867.

Вимоги до оформлення наукової роботи:

Обсяг тез – 2-3 повні сторінки зі списком використаної літератури. Текст необхідно подавати сформованим у Microsoft Word. Матеріали приймаються тільки українською мовою. Основний текст для тез: шрифт – 11, інтервал – 1,1, відступ – 1 см, гарнітура Times New Roman. Формат аркушів А4 (210×297 мм). Відступи: зверху – 2,0 см, знизу – 2,7 см, зліва – 1,8 см, справа – 2,5 см. Колонтитули: знизу – 1,7 см (номер сторінки по центру).

Петренко Н.В.

Назва навчального закладу

ОЦІНЮВАННЯ РИНКОВИХ ПЕРСПЕКТИВ ПРОДУКТОВИХ ІННОВАЦІЙ

Участь в конкурсі безкоштовна. Відчуйте себе студентами та молодими науковцями!

Реєстрація на конкурс за посиланням:https://goo.gl/OBh2xY