Вітаємо студентку кафедри менеджменту організацій Кошик Ольгу з нагородженням дипломом за підсумками проходження стажування у Львівській міській раді!

3 лютого 2016 р. у Великій Сесійній Залі міської ради відбулось урочисте вручення дипломів за підсумками проходження стажування у Львівській міській раді.
Студентка кафедри менеджменту організацій Кошик Ольга стала однією із відібраних стажерів та була нагороджена дипломом, який вручав мер міста Львів Садовий А.І.

«Стажування я проходила в Адміністрації міського голови. Основною причиною, чому я вирішила отримати досвід роботи в державній установі, стало бажання розвиватися, адже стажування в Львівській міській раді, це не лише робота у вибраному тобою відділі, це і змога відвідувати дуже ефективні тренінги від одних з найкращих тренерів України, це додаткова можливість завжди знати про усі події, які відбуваються в місті та, зокрема, в межах Міської Ради, а також шанс відвідати їх. Стажування в ЛМР дає не лише ряд практичних навичок, вагомий "плюс" до резюме, а й корисні знайомства. Я вважаю, що такий проект є одним із найбільш ефективних, як і для міста, так і безпосередньо для стажерів» - розповідає Кошик Ольга.