Кафедра менеджменту організацій взяла участь у акції "Святий Миколай живе у кожному з нас"

У ті хвилини, коли кожен з нас живе в очікуванні Різдвяного дива та здійсненні бажань, напевно, так і хочеться стати хоч на мить теж Святим Миколаєм і подарувати комусь своє тепло.

Уже не перший рік, і це вже стало традицією, молоді вчені Інституту економіки і менеджменту активно беруть участь у акції "Святий Миколай живе у кожному з нас". Так і цього 2015 року викладачі кафедри менеджменту організацій (зокрема Кулиняк І.Я., Беспалюк Х.М., Лущак Н.С. та Прийма Л.Р.) взали участь в акції, і з радістю подарували подарунки малечі, що втратила батьків під час бойових дій на сході України, тим саме зробили цей світ трішечки добрішим, наповнюючи серця дітей щастям та радістю.

Також до цієї акції долучились студенти групи МІД-41 під керівництвом куратора, доцента Кулиняка І.Я. Студенти доставили дітям подарунки від святого Миколая "по-справжньому" додому з морем хороших і теплих вітань та настанов. Тобто діти на власні очі змогли переконатися в тому, що всі ті їхні омріяні бажання, про які вони писали у листі до Миколая, стали реальністю! Студенти особисто відвідали сім’ї з малюками і привітали дітей подарунками. Вдячні дитячі оченята, щирі обійми, різдвяні побажання та атмосфера свята запанувала у їхній оселі.

"Ніщо не робить настільки нас добрішими як безкорисливість та милосердя для дітей, які цього так чекають та завжди щиро довіряють нам. Тому цього року ми хотіли, щоб Святий Миколай не тільки завітав до кожного, але й діти змогли стати ближчими до казки і побачити тих студентів, які є справжніми помічниками Миколая", – зауважив доцент кафедри менеджменту організацій Кулиняк Ігор.

Ця яскрава радісна подія, ніби Різдвяна зірка, запам’яталася як нашим судентам, так і дітям та їх родинам, змогла додати святкового настрою на кафедрі, бо творити добро – завжди свято, як для того, хто його одержує, так і для того, хто сам творить.

Вважаємо, що в такі нелегкі часи, які переживає наша держава, обов’язок кожного з нас бути волонтером добра, миру, щастя, злагоди та любові, незалежно від свого становища в суспільстві, поглядів та віку. Творімо добро своїми руками і тоді світ стане до нас добрішим!

Real time web analytics, Heat map tracking