Студент Національного університету «Львівська політехніка» Левко Максим - серед організаторів однієї з найбільших конференцій в Західній Україні з інтернет-маркетингу.

7 листопада до Львова приїдуть успішні маркетологи, топ-менеджери з офф-лайнового бізнесу, програмісти, власники інтернет-магазинів, блогери, стартапщики та багато інших професіоналів зі всієї України.

Конференція відбудеться одночасно у три потоки.

Потік «Інтернет-маркетинг» буде цікавий маркетологам, смм-щикам, сеошникам та всім, хто цікавиться інструментами просування продукту в інтернеті.

Під час потіку“Для підприємців”, слухачі дізнаються якими єперші кроки до заробітків в електронній торгівлі. Послухають поради від досвідчених підприємців, як рекламуватись в Інтернеті; взаємодіяти з підрядниками: агенствами, фрілансерами, веб-студіями.

Історії успіху від власників інтернет-магазинів; приклади інтернет-проектів українського ринку; поради, де беруть гроші українські інтернет-проекти довідаєтеся на потоці “Інтернет-бізнес”.

Також буде безліч майстер-класів, де на практиці продемонструють різні секрети успішних інтернет-маркетологів.

На конференції виступатимуть такі відомі доповідачі, як:

Андрій Радевич - Аналітик Google Ukraine

Павло Лисий - Panem – CEO & Founder, senior SEO Symphony Solutions, Otakoyi, Impulsis.

Павло Жданов - GrowthUp, Advisory Board Member, екс-топ-менеджер Allbiz.

Людмила Макаренко – консультант з маркетингу та PR

Більше дізнатися про конференцію та способи реєстрації можна на сайті http://icamp.lviv.ua/

Для отримання знижки необхідно використати промо-код: NULP