Протягом трьох тижнів студенти та викладачі відвідували унікальний безкоштовний тренінг з ділової психології, організований кафедрами менеджменту організацій та теоретичної та прикладної економіки. Тренінг проводив Масюк Андрій Миронович, колишній генеральний директор Міжнародного Інституту Менеджменту (МІМ-Київ), доцент в Українському вільному університеті (Мюнхен, Німеччина). 

        Успіх організації в конкурентному середовищі до великої міри залежить від  вдалого залучення людських ресурсів. Це в першій мірі є важливе для організацій, котрі надають послуги, і для організацій, котрі використовують людські знання / людський інтелект. Людина залучається до справ в організації шляхом комунікаційних трансакцій. Психологічна школа Transactional Analysisрозглядає людські трансакції. Курс “Ділова Психологія” передбачав розгляд моделі людини, запропонований цією школою і застосування її до ділових ситуацій в організаціях. Головна цитата курсу:I’m OK, You’re Ok(Tom Harris).

Зокрема, курс лекцій полягав у розгляді таких тем:

- психологічні моделі та інструменти, котрі використовуються менеджерами та лідерами в організаційних та ділових ситуаціях;

- чотири життєві позиції;

- чи можемо змінитися?

- аналіз Трансакцій;

- як ми відрізняємося?

- як ми використовуємо час?

Серед відвідувачів були не тільки студенти Інституту економіки та менеджменту, а й інших інститутів Національного університету “Львівська політехніка”, зокрема Інституту права та психології, Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології та ін. Також на тренінгу були присутні представники Львівського національного університету. По завершенню курсу студенти та викладачі отримали сертифікати.

Курс “Ділова психологія” Масюка Андрія Мироновича був дуже цікавим і корисним, і на підтвердження цього наводимо слова студентки кафедри менеджменту організацій Глянцевої Олени: “Оскільки я уже мала можливість спілкуватися з людьми, які працюють у сфері як практичної, так і теоретичної психології, ще до початку курсу розуміла, що це не пуста “балтологія”, а дисципліна і навики, які можна і потрібно використовувати у повсякденному житті. Андрій Миронович викладає зрозуміло, з яскравими прикладами, постійно намагається підтримувати діалог з аудиторію. Із задоволення прочитала книгу Томаса Харріса “ImOK, YoureOk”, на основі якої були побудовані лекції, намагаюся переосмислювати її на основі власного життя, своїх родичів та знайомих.Курси, тренінги такого плану є корисними як для студентів, так і для викладачів, тому я дуже вдячна кафедрам, які організували даний курс”.

Олена Глянцева, студ. гр. МІДм-21

Real time web analytics, Heat map tracking