Цього року нові 30 студентів-менеджерів, які починають підготовку на магістратурі у Львівській політехніці готуються до навчання в Польщі. З нами поділилися враженнями першопрохідці цієї програми – студенти кафедри менеджменту організацій, які саме повернулися з Кракова.

Picture 1Катя Мартинишин, ст. гр. МОРм – 23

“Ми були першими студентами факультету економіки та менеджменту, які мали змогу отримувати подвійну освіту: у Львівській політехніці і в Akademii Gurniczo-Hutniczej (м. Краків, Польща).

Насправді вважаю це найкращим шансом для кожного студента і великою помилкою тих, хто ним не скористається, адже освіта у Кракові є безкоштовною, а можливостей у нас – надзвичайно багато. Гірничо-металургійна академія – є одним із провідних вищих навчальних закладів у Польщі. Можу запевнити, що лише при порівнянні і співпраці можна відчути різницю у європейській освіті і нашій. Для того, щоб досконало вивчити мову, стати в майбутньому кращим кандидатом на вакантну посаду у перспективній компанії і бути ближче до європейського ринку праці варто плідно попрацювати впродовж останніх років навчання.

Для майбутніх студентів Akademii Gurniczo-Hutniczej хотіла би побажати терпіння і наполегливості. На початку все дуже нагадуватиме перший курс: для когось нове місто, оточення, житло і навіть група, але все це дуже швидко стає близьким. Особливо тоді, коли добре працює комунікація зі старшими студентами-українцями, які завжди раді допомогти і підтримати. Нехай не лякає важкий графік, те, що треба багато вчитись, а під кінець семестру ще й здача сесії у своєму навчальному закладі, адже такий графік дозволяє себе дисциплінувати. Вже за рік ми стали іншими.”

Picture 2

Ірина Ткач, ст. гр. МОРм – 23

“Рік тому випала можливість скористатися програмою подвійних дипломів, а саме, - здобуття ступеня магістра паралельно в Національному університеті «Львівська політехніка» та Гірничо-металургійній академії імені Станіслава Сташиці в місті Кракові (Польща). Після довгих роздумів вирішила, що потрібно їхати, і це було правильним рішенням!

Студенти, які беруть участь у цій програмі, мають перевагу в порівнянні зі своїми одногрупниками, адже за два роки навчання мають змогу отримати не тільки диплом НУ "Львівська політехніка", а й диплом одного з провідних закладів Польщі, Гірничо-металургійної академії. Цінність подвійного диплома полягає в тому, що випускник стає більш конкурентним, як на вітчизняному, так і на міжнародному ринку праці. Для мене рік навчання в Польщі був кращим зі студентських років не лише в освітньому плані, а й в плані нових цікавих знайомств, вдосконалення мови та вивченні культури країни-сусіда.

Для студентів 4 курсу можу порадити тільки одне – не проґавити свій шанс, наполегливо йти до свої мети, ставити перед собою високі цілі та досягати їх!

Picture 3 Мар’яна Серивко, ст. гр. МОРм-22

“Навчання за програмою подвійного диплому у Національному університеті  "Львівська політехніка" та Akademii Gurniczo-Hutniczej стало для мене своєрідною школою життя. Окрім того, що ця програма спрямована на вдосконалення професійних навиків та здобуття нових знань, кожен учасник отримує ще й, насамперед, неоціненний життєвий досвід.

Навчаючись за кордоном окрім розширення світогляду, вдосконалення рівня знання іноземних мов, та ознайомлення з традиціями нового краю, отримуєш нові знайомства, нових друзів, можливість подорожувати, пізнавати світ та можливість віднайти себе та своє місце у ньому.

AGH – це велика сім'я викладачів, які з любов'ю та пристрастю ставляться до своєї роботи та своїх студентів, даючи їм волю не створюючи рамок для наукової, дослідницької та творчої діяльності, та студентів, які такі ж як і ми, вдало вміють поєднувати навчання, захоплення спортом, громадську діяльність та розваги.

Отримавши такий багаж знань та досвіду від тепер нам не страшні будь-які перешкоди на шляху до досягнення успіху ”.

Picture 4

Колтико Анна МОРм-23

Необхідність отримання подвійної освіти паралельно у двох університетах є дуже актуальною у нас час, бо дає змогу кожному студенту стати конкурентоспроможнішим на ринку праці в Україні. Також диплом у Польщі є дипломом міжнародного зразка, що дає можливість студенту працювати у різноманітних компаніях країн Євросоюзу заради збільшення свого досвіду і знань.

Головною порадою, я вважаю, наполегливу працю над вивченням польської мови та постійним її вдосконаленням. Маючи ґрунтовні знання з іноземної мови допоможуть студентові  полегшити  процес вивчення предметів та кращого їх освоєння”.

Picture 5

Оля Сеничак, ст. гр. МОРм-22

Cześć!

Я навчаюся на магістратурі кафедри менеджменту організацій і адміністрування, Національного університету "Львівська політехніка", паралельно навчаюся в Гірничо-металургійній академії ім.Станіслава Сташица в Кракові. Такою чудовою можливістю може безкоштовно скористатися кожен студент-менеджер Львівської політехніки. Програма для менеджерів розпочалася в 2014 році, всього участь у програмі взяло 30 студентів.

Під час навчання, ви здобудете колосальний досвід, удосконалите рівень польської мови, заведете нові знайомства і звичайно матимете можливість вільно подорожувати Європою. Цього року такою можливістю може скористатися кожен студент четвертого курсу.

Не бійтеся спробувати себе! Бажаю успіхів!!!”

Як можна зробити висновок, навчання закордоном – це новий досвід, нові враження, нові знайомства, нові знання і навички. Всі учасники програми впевнені, що отриманні дипломів магістра двох провідних державних університетів з різних країн підвищить їхні шанси на успішне працевлаштування.

Бажаємо успіху всім нашим студентам, які наважаться спробувати себе у навчанні закордоном. Для студентів кафедри менеджменту організацій – це реальна можливість, безкоштовно скористатися якою може кожен.