culturetheque

Bonjour! Пропонуємо найдешевший і ефективний спосіб вивчення французької мови.

Зареєструйтеся у цифрову бібліотеку французької культурної мережі Culturethèque www.culturetheque.com , яка надає Вам доступ до великої кількості книг, аудіокниг, відео, газет, журналів, музичних записів і ресурсів для вивчення французької мови.

Щоб зареєструватися, на головній сторінці, вгорі справа клікніть на "CONNEXION". Далі, оберіть "inscrivez-vous". Заповніть формуляр та натисніть "envoyer". (у розділі "Bibliothèque" вказуємо Alliance française de Lviv).

Вам надається безкоштовний доступ на 3 тижні. Далі, для продовження абонементу Вам потрібно буде звернутися/записатися у медіатеку найближчого до Вас Альянс Франсез чи Французького інституту.

У Альянс Франсез м.Львова абонемент на рік складає 100 грн, та 50 грн для викладачів французької мови, студентів, слухачів Альянс франсез, учнів від 12 років.