7 червня о 13.00 у Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького відбудеться відкриття проекту «Бібліотека одного дня». Упродовж літа, в рамках проекту усі бажаючі матимуть змогу безкоштовно випозичити книжки з колекції «Бібліотеки…» терміном на один день. 

Марія Салієнко, менеджер Кластера видавничої діяльності та поліграфії:
 
«Ми створили цей проект для  того щоб урізноманітнити відпочинок в парку: щоб можна було прийти у парк, взяти нову книжку і прочитати її впродовж дня. Ми спеціально підбирали такі книжки, які можна було б прочитати за кілька годин. Якщо читачеві книга сподобалась – він зможе її викупити».
 
Бібліотека працюватиме в біля кафе «Central Park терасса». В межах кафе книги можна буде випозичати без застави, а якщо читач захоче взяти її з собою, то він має залишити заставу у розмірі повної вартості книги. 
Відкриття бібліотеки одного дня буде супроводжуватися літературними читаннями, пікніками з авторами і читаннями книг у парку, котрі розпочнуться з 14 год . Для любителів більш активного відпочинку організатори пропонують приєднатися до Літературного квесту по Львову, який стартуватиме о 12:00 у Парку культури. 
 
З 13:00 львівські видавництва будуть проводити гаражний розпродаж своєї продукції за зниженими цінами, а також проведуть пікніки з деякими авторами представлених видань. 
В рамках проекту «Бібліотека одного дня» впродовж літа заплановані й інші заходи, наприклад студентська книжкова барахолка, яка дозволить студентам старших курсів львівських ВНЗ поділитися чи продати книги, які їм вже не потрібні для навчання, своїм молодшим колегам. 
 
«Бібліотека одного дня» – це довготривалий проект, який має на меті популяризувати книгочитання та зробити його ще більш доступним, оновити формат цікавого і корисного відпочинку у львівських парках. 
 
Партнерами проекту є Парк культури та відпочинку ім.. Б. Хмельницького, Кластер видавничої діяльності та поліграфії, Інститут міста, Львівська Міська Рада, Інститут економіки та менеджменту Національного університету «Львівська політехніка», Central Park терасса. У проекті беруть участь видавництва «Світ», «Каменяр», «Видавництво Старого Лева», «Свічадо», «Апріорі», «Папуга».
 
 

 

Real time web analytics, Heat map tracking