Microsoft DreamSpark — це програма Майкрософт з підтримки технічної освіти шляхом надання доступу до програмного забезпечення Майкрософт для навчальних, викладацьких та дослідницьких цілей.

Для доступу потрібно зайти на політехівську пошту створену дл всіх студентів та працівників Політехніки (адреса: mail.lpnu.ua логін:  __ваш логін до ВНСЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. пароль ідентичний паролю до ВНС) і перейти за посиланням в листі про вашу реєстрацію в програмі.

У формі, яка з’являється, необхідно:

• Вказати своє ім’я та прізвище (поля First Name і Last Name)
  • Ім’я користувача та е-пошту (поля Username і Email Address) залишити без змін
  • Ввести та підтвердити пароль (у полях Choose a Password і Confirm Password)

Для студентів доступ до даної системи буде активний до 01/07/2015 року. З початком нового навчального року всі профілі будуть оновлені для активації на наступний навчальний рік.